ÚDRŽBÁŘ PROVOZNÍHO AREÁLU

Lokalita:

Radonice (Praha - východ)

Úvazek:

HPP

Požadovaná praxe:

není podmínkou

Co bude Vaším úkolem ?
  • údržba a opravy technického vybavení provozního areálu
  • údržba a opravy zpevněných a nezpevněných ploch (např. sekání trávy apod.)
  • drobné opravy a pomocné práce v rámci služeb společnosti
  • úklidové práce

Co by měl náš ideální kandidát splňovat ?
  • SOU a vyšší
  • fyzická a manuální zručnost
  • zkušenosti ve správě a údržbě objektů výhodou
  • znalost technologických zařízení souvisejících s provozem budov výhodou
  • obsluha manipulátorů výhodou
  • trestní bezúhonnost
  • ŘP výhodou
  • ochota a časová flexibilita

Co Vám může naše společnost nabídnout ?
  • možnost práce v české společnosti se stabilním postavením na trhu
  • stálá práce na hlavní pracovní poměr
  • dobré platové podmínky
  • místo výkonu práce – Radonice (Praha-Východ), dostupnost autobusem z Černého Mostu cca 5 min.
  • možno ubytování na pracovišti
  • nástup možný ihned

Chcete se stát součástí našeho týmu?