KONTROLOR/KA PHM

Lokalita:

Radonice (Praha - východ)

Firma Hanyš založená v roce 1991 jako ryze česká soukromá společnost přijme do svého kolektivu vhodného kandidáta na pozici

Kontrolor/ka PHM

Náplň práce

  • práce v programu Car Control (GPS systém)
  • práce se systémy tankování PHM
  • plánování rozvozu PHM v rámci ČR
  • kontrola a vyhodnocování spotřeb firemních vozidel
  • reportování výsledků kontrol
  • zadávání nové techniky a uživatelů do systému

Požadavky

  • SŠ vzdělání
  • analytické myšlení
  • dobrá orientace v mapách
  • základní znalost Microsoft Excel - export dat z GPS systému, filtrování a formátování dat, základní funkce
  • pečlivost, důslednost, loajalita, časová flexibilita

Nabízíme:

  • zajímavá práce v ryze české společnosti se stabilním postavením na trhu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce–Radonice (Praha-Východ)–dostupnost autobusem z Černého Mostu cca 5 min.

Chcete se stát součástí našeho týmu?

Napište nám pár vět o sobě a zašlete strukturovaný životopis: