PŘIJÍMACÍ TECHNIK NÁKLADNÍCH VOZIDEL A STROJŮ

Lokalita:

Radonice (Praha - východ)

Úvazek:

HPP

Náplň práce

  • příjem nákladních, užitkových, osobních vozidel a strojů do opravy a předávání vozidel po opravě, provádění výstupní kontroly všech realizovaných zakázek
  • vytváření zakázkových listů na opravy
  • aktivní komunikace s dispečinkem a organizace odstávek techniky
  • organizace práce na dílně, vedení skupiny mechaniků
  • optimalizování pořadí realizace zakázek a vytížení servisní dílny dle potřeb dispečinku
  • plán údržby, kontrola technického stavu vozů a nákladů na opravy

Požadavky

  • středoškolské vzdělání
  • znalost oboru nákladních vozidel /strojů
  • pokročilou znalost MS Office – Word, Excel, Internet
  • ŘP sk. B (C+E výhodou)
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ výhodou
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • časovou flexibilitu, aktivní přístup k práci, loajálnost
  • samostatnost, spolehlivost
  • bezúhonnost

Nabízíme:

  • zajímavou práci v ryze české společnosti se stabilním postavením na trhu
  • dobré platové ohodnocení
  • možnost pracovního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • stravné/stravenky

Chcete se stát součástí našeho týmu?

Napište nám pár vět o sobě a zašlete strukturovaný životopis: