TRASAŘ / POVOLOVAČ

Lokalita:

Radonice (Praha - východ)

Úvazek:

HPP

Firma Hanyš - Jeřábnické práce, s.r.o. přijme do svého kolektivu
TRASAŘE / POVOLOVAČE

Náplň práce:

  • technická činnost - zhodnocení požadavku klienta a návrh potřebné techniky
  • vytváření a zajištění povolení k daným přepravám
  • vytváření a zaměření tras průjezdnosti nadměrného nákladu
  • vytváření cenových nabídek
  • komunikace s úřady v rámci ČR
  • komunikace s klienty
  • pracovní cesty v rámci ČR, příležitostně zahraničí
  • zastupování dispečera přepravy

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického nebo dopravního zaměření výhodou
  • znalost AJ nebo NJ výhodou
  • znalost AutoCad/BricsCAD výhodou
  • znalost problematiky v autodopravě
  • uživatelská znalost Microsoft office
  • řidičský průkaz sk. B (C+E výhodou)
  • časová flexibilita, týmová spolupráce, loajálnost
  • komunikační a organizační dovednosti

Nabízíme

  • zajímavou práci v ryze české společnosti se stabilním postavením na trhu
  • motivující finanční ohodnocení
  • firemní vozidlo i pro soukromé účely
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • nástup možný ihned

Chcete se stát součástí našeho týmu?

Napište nám pár vět o sobě a zašlete strukturovaný životopis: