PROFIL SPOLEČNOSTI

 

Společnost Hanyš – Jeřábnické práce, s.r.o. v současné chvíli disponuje 116 jeřáby značky LIEBHERR a 32 speciálními soupravami na těžkou přepravu. Díky tomu jsme schopni poskytovat jak jeřábnické práce, tak i přepravní služby velkému množství zákazníků současně.

Naše společnost sídlí v Radonicích (okres Praha - východ). V Praze ovšem najdete ještě jednu pobočku, která se nachází v ulici Jeremiášova (Praha - západ), mimopražští zákazníci pak mohou využít služby našich dalších 18 poboček s vlastním vozovým parkem. Kolegové jsou Vám k dispozici v Plzni, Chomutově, Litvínově, Ústí nad Labem, Lovosicích, Štětí, Kladně, Českých BudějovicíchLiberci, Hradci Králové, Pardubících, JihlavěBrně, Olomouci, Přerově, Otrokovicích, Zlíně a Ostravě. Díky naší pobočce v Bratislavě dokážeme bez problémů obsloužit i zákazníky na Slovensku.

Jednou z našich dlouhodobých priorit je neustálé zlepšování poskytovaných služeb a dodržování bezpečnosti práce. Rozhodli jsme pro zdokonalení našeho Systému managementu kvality v souladu s požadavky ISO 9001 a Systému bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v souladu s normou ČNS ISO 45001:2018 a Systému enviromenálního managementu s požadavky normy ČSN EN ISO 14001:2016.

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Hlavním předmětem naší činnosti je v současnosti nabídka jeřábnických prací a těžké přepravy. Vedle těchto dvou hlavních služeb nabízíme zákazníkům i řadu služeb doplňkových. Například: vyřízení veškerých formalit, vytvoření výkresů a projektové dokumentace v DWG, možnost skladování břemen ve vlastních prostorách nebo například odborná koordinace průběhu celé akce.

 

Proč si vybrat právě nás?

  • proškolení zaměstnanci a odborná obsluha veškeré dostupné techniky

  • kvalitní a dostupné poradenství v oblasti jeřábnických prací a přepravy

  • NONSTOP telefonická linka

  • moderní a pravidelně servisovaný vozový park

  • vyřídíme veškeré papírování týkající se transportu jeřábů a těžké přepravy, nemusíte se o nic starat

  • dodržujeme všechny systémy bezpečné práce, ekologické a požární normy

  • to vše za velmi dostupné ceny

 

Vyzkoušejte služby společnosti Hanyš ještě dnes, stejně jako stovky spokojených zákazníků před Vámi!

 

NAPIŠTE NÁM

 

OTEVŘELI JSME NOVÉ POBOČKY