HISTORIE | Hanyš - Jeřábnické práce s.r.o.

 

HISTORIE

 

Zakladatel a majitel společnosti, pan Rostislav Hanyš, se oboru jeřábnických prací věnuje intenzivně od roku 1991. V roce 2005 založil obchodní společnost Hanyš – Jeřábnické práce, s.r.o., která převzala jeho obchodní činnost a zabývá se poskytováním jeřábnických prací a těžkou přepravou dodnes.

Společnost byla založena jako ryze česká soukromá společnost a na této myšlence stále stojí. Hlavním cílem firmy je poskytovat svým zákazníkům kvalitní a dostupné služby nejen v oblasti jeřábnických prací, ale i v přepravě těžkých břemen. Společnost samozřejmě poskytuje i odborné poradenství v těchto oborech.

V prvních letech historie byly hlavní činností pouze jeřábnické práce. S rostoucí poptávkou a oblibou u zákazníků se zvyšoval nejen počet jeřábů, ale i rozsah jejich nosnosti. Díky tomu byly postupně rozšiřovány poskytované služby právě o těžkou přepravu, které se věnujeme od roku 2002, a zároveň rozšiřujeme svou konkurenční výhodu díky komplexnějším službám pro zákazníky.

Hlavním předmětem naší činnosti je v současnosti nabídka jeřábnických prací a těžké přepravy. Vedle těchto dvou hlavních služeb nabízíme zákazníkům i řadu služeb doplňkových. Například: vyřízení veškerých formalit a povolení, vytvoření výkresů a projektové dokumentace v DWG, možnost skladování břemen ve vlastních prostorách nebo odborná koordinace průběhu celé akce.

V průběhu několika let jsme otevřeli i další pobočky s vlastním vozovým parkem a technikou (jeřáby LIEBHERR a podvalníky GOLDHOFER), a to nejen na území České republiky, ale i na Slovensku. V současné době díky vlastní rozsáhlé síti poboček společnosti Hanyš - Jeřábnické práce, s.r.o. můžeme poskytovat naše služby většímu okruhu zákazníků současně.

 

Přehled otevření našich poboček:

2014  Praha – západ

2010  vybudování vlastního areálu a sídla společnosti v Radonicích

2009 České Budějovice

2008 Bratislava

2006 Liberec

2002 Plzeň

2001  Ostrava

2000 Hradec Králové

1994  Brno

2019  Litvínov

2019 Jihlava

 

ZDE si můžete prohlédnout pár fotografií z naší historie.