JEŘÁBNÍK TŘINEC

Společnost Hanyš - Jeřábnické práce, s.r.o. přijme do svého kolektivu do nově otevřené pobočky v Třinci:

Jeřábníka mobilních jeřábů:

  • LIEBHERR LTM 1055-3.2 nosnost 55 tun, mzda:   245,- Kč/hod.
  • LIEBHERR LTM 1100/4.2 nosnost 100 tun, mzda: 260,- Kč/hod.

Náplň práce:

  • obsluha mobilního jeřábu značky LIEBHERR
  • základní údržba techniky
  • vazačské práce
  • pomocné práce

Požadavky:

  • praxe na obdobných typech jeřábů podmínkou
  • jeřábnický průkaz (může být bez platného školení)
  • řidičský průkaz sk. C (u typu LTM 1100-4.2 i sk. E)
  • platný profesní průkaz, psychologické vyšetření
  • trestní bezúhonnost
  • zodpovědnost, časová flexibilita, loajalita

Nabízíme:

  • možnost práce v české společnosti se stabilním postavením na trhu
  • garance fondu pracovní doby
  • motivující platové ohodnocení
  • cestovné / stravenkový paušál
  • možnost pracovního růstu na vyšší typy jeřábů (vyšší hodinová mzda)
  • místo výkonu práce Třinec

Náborovné – odměna pro nově nastupujícího zaměstnance s praxí (dle typu jeřábu)

LTM 1055 = 40.000,- Kč - při nástupu vyplacení odměny 10.000,-Kč, po zkušební době (po 3 měsících) vyplacení odměny 15.000,-Kč, po 6 měsících od nástupu vyplacení doplatku 15.000,-Kč

LTM 1100 = 50.000,- Kč - při nástupu vyplacení odměny 10.000,-Kč, po zkušební době (po 3 měsících) vyplacení odměny 20.000,-Kč, po 6 měsících od nástupu vyplacení doplatku 30.000,- Kč

OTEVŘELI JSME NOVÉ POBOČKY