TECHNICKÝ ASISTENT/KA SPRÁVY VOZOVÉHO PARKU

Lokalita:

Radonice (Praha - východ)

Úvazek:

HPP

Náplň práce

  • správa vozového parku - osobní a nákladní vozidla, autojeřáby
  • uchování a přebírání vozidel od zaměstnanců
  • příprava podkladů pro řešení pojistných událostí - fotodokumentace, sepsání poškození a předání k řešení likvidátorovi pojistných událostí
  • kontrolní činnost - fyzická kontrola vozidel - dohled nad technickým stavem vozidel, jejich poškození, kontrola povinného a předepsaného vybavení
  • evidence a předávka vázacích a upínacích prostředků
  • evidence ověřování tachografů u tahačů a autojeřábů
  • evidence pneumatik na vozidlech a jejich kilometrového průběhu

Požadavky

  • praxe na obdobné pozici (v autodopravě, stavební firmě vlastnící vozový park)
  • SOU, SOŠ
  • základní znalost práce na PC
  • časovou flexibilitu
  • Ř.P. sk B (C+E výhodou)

Nabízíme:

  • zajímavou práci v ryze české společnosti se stabilním postavením na trhu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenkový paušál
  • firemní a týmové akce
  • možnost využít zvýhodněný paušál od firemního operátora
  • nástup možný ihned

Chcete se stát součástí našeho týmu?

Napište nám pár vět o sobě a zašlete strukturovaný životopis:

OTEVŘELI JSME NOVÉ POBOČKY