Datum zveřejnění: 11.02.2020
Vážení, dovolte mi oznámit Vám, že jsme byli oceněni titulem „Czech Business Superbrands 2020“.

  

Pro nás je to ohromná čest a také určitý závazek. Závazek neusnout na vavřínech, neustále se posouvat vpřed a jít za svým snem.

 

Doufáme, že nám i nadále zachováte svou přízeň.

 

S úctou

 

Milan Hanyš

 

__________________________________________________________________________________________

 

Co je Business Superbrands?

Mezinárodní organizace Superbrands - nejuznávanější nezávislá globální autorita v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek.

 

Kolébkou mezinárodní organizace Superbrands je Velká Británie, kde projekt v roce 1994 vznikl a z níž se během více než 20 let rozšířil do více jak 90 států napříč 5 kontinenty. Hlavním cílem projektu je na základě sjednocených kritérií a metod každoročně identifikovat nejlepší z nejlepších značek v rámci lokálních trhů. Proces hodnocení značek se v každé zemi skládá z několika kol. V poslední fázi výběru má rozhodující slovo komise expertů Brand Council, kterou tvoří profesionálové z řad byznysu, marketingu, médií, komunikace či marketingového výzkumu spojení s daným regionem. Ocenění Superbrands získávají značky s vynikající pověstí – zákazníci si s nimi spojují významné hodnoty a mají k nim osobní vztah. Do úzkého spektra oceněných značek působících na našem trhu se dostane na základě přísných kritérií jen zlomek vyvolených. Posuzovány jsou parametry jako známost, budování brandu, inovace či prestiž.

 

OTEVŘELI JSME NOVÉ POBOČKY