Datum zveřejnění: 14.02.2022
Dovolujeme si Vám představil nový přírůstek do naší velké rodiny,

tím je jeřáb Liebherr MK 140. Na rozdíl od našich klasických mobilních jeřábů disponuje třídílnou výsuvnou tubusovou věží, na které je umístěna pojezdová kabina jeřábníka.

 

Mobilní jeřáb MK 140 má díky své konstrukci a minimální hlučnosti široké využití. Je ideálním pomocníkem do městské zástavby, chemického a elektrárenského průmyslu. Dokonale nahrazuje statický jeřáb, u kterého je potřeba počítat s dlouhou a složitou přípravou. MK 140 je od zapatkování jeřábu připraven k činnosti během krátké chvíle. K vysunutí do pracovní pozice potřebuje necelých 15 minut po zapatkování!

 

K manipulaci s břemeny je určen hák na pojízdném kočkovém vozíku na výložníku. V této konfiguraci lze pracovat v maximální délce 60 metrů a s příhradovým nástavcem až 65 metrů. Druhou možností je namontovat na konec výložníku přídavné nástavce, díky nimž může hák dosáhnout maximální výšky 94,4 metrů. V této konfiguraci lze navíc celý výložník naklánět v rozsahu minus 20 až plus 70 stupňů. Maximální nosnost jeřábu je 8000 kg.

 

Jeřáb je kompletně ovládán elektronicky a vysunutí jeřábu probíhá plynule a takřka neslyšně. Myslíme také na bezpečnost prováděných prací a proto jsme jeřáb vybavili špičkovou kamerou s vysokým rozlišením, která je nainstalována u háku. Tento obraz je přenášen na monitor do kabiny jeřábníka. Pro noční provoz jsme na výložník jeřábu nainstalovali vysokovýkonné LED světlomety.

 

Již dnes můžete tento jeřáb poptávat u vašeho specialisty nebo přímo na pobočce.

 

Video jeřábu zde: https://youtu.be/328oHgDfOYY

 

 

OTEVŘELI JSME NOVÉ POBOČKY